GMP مخفف Good manufacturing practice به معنای شرایط تولید خوب است. GMP استانداردی است برای تولیدکنندگان محصولات غذایی، نوشیدنی، لوازم‌آرایشی، دارویی، مکمل‌های غذایی و تجهیزات پزشکی. درواقع GMP چارچوبی است که توسط نهادهای ذی‌ربط در کشورهای استفاده‌کننده از آن تعریف می‌شود و دستورالعمل‌ها و شرایط موردنیاز را برای مورد تائید بودن محصولات به‌طور دقیق توضیح می‌دهد. مشاوران آتین مدیکال علاوه بر آموزش‌های لازم جهت رسیدن به این استاندارد شما را در پیاده‌سازی موارد مرتبط یاری می‌دهند.
خدمات مشاوره‌ای آتین مدیکال برای GMP دارای شرایط زیر است:
• دانش و تجربه: ما از آنچه برای اداره کل تجهیزات پزشکی کشور حائز اهمیت است اطلاع داریم. مشاوران ما دارای سال‌ها تجربه در این حوزه هستند.
• رویکرد جامع: خدمات مشاوره‌ای ما بخش‌ها و اجزای مختلف مرتبط با GMP را در برمی‌گیرد.
• تجزیه‌وتحلیل علل ریشه‌ای: چنانچه در روند نیل به این استاندارد اشکالی وجود داشته باشد، مشاوران آتین مدیکال با تمرکز بر عوامل اصلی به شما در یافتن و حل این مشکلات یاری خواهند رساند.
• مدیریت قوی پروژه: بدون در نظر گرفتن اندازه پروژه، هر نماینده ما به‌عنوان یک مدیر پروژه؛ با مسئولیت موفقیت در پروژه عمل خواهد کرد. این نماینده به‌عنوان پل ارتباطی بین شما و کارمندان شما نیز خواهد بود.
• ارزش و سرعت: مشاوران ما با شایستگی و اثرگذاری، باعث به نتیجه رسیدن پروژه در کمترین زمان ممکن خواهند شد. در تولید فاکتور «زمان» بسیار اساسی است. ما سریعاً عمل می‌کنیم تا خدمت‌رسانی به مشتریان خود را به کمترین زمان ممکن برسانیم.
با بهره‌مند شدن از خدمات مشاوره‌ای ما، می‌توانید از طراحی سیستم‌های کیفیت برای موارد زیر اطمینان حاصل کنید:
۱. تولید
۲. تجهیزات و ماشین‌آلات
۳. کنترل آزمایشگاهی
۴. مواد اولیه
۵. بسته‌بندی