رفتن به محتوای اصلی

وبینار آموزشی آشنایی با الزامات و مستندات استاندارد ISO 13485 

و مراحل استقرار سیستم مدیریت کیفیت در شرکت‌های تجهیزات پزشکی

چرا فعالین حوزه تجهیزات پزشکی باید با الزامات استاندارد ISO 13485 آشنا باشند؟

مطابق با دستورالعمل الزامات ثبت تجهیزات پزشکی تولید داخل در ایران، کلیه تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی ملزم به اخذ گواهی ISO 13485 برای سازمان خود هستند. استاندارد ISO 13485 به‌منظور یکپارچه‌سازی سیستم مدیریت کیفیت در سازمان‌هایی بکار می‌رود که به‌نوعی با تجهیزات پزشکی در ارتباط می‌باشند. به‌صورت کلی یک سازمان با استقرار سیستم مدیریت کیفیت متعهد می‌شود که محصول و خدمات باکیفیت به مشتری ارائه نماید.

تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی برای دریافت گواهی ISO 13485 لازم است علاوه بر شناخت کلی این استاندارد، مراحلی را طی کنند. شرکت توسعه فناوری سلامت آتین فعال در زمینه تجاری‌سازی تجهیزات پزشکی، در راستای خدمات خود در فاز احداث کارخانجات تولید تجهیزات پزشکی، در سالیان اخیر تجربیاتی در زمینه استقرار سیستم مدیریت کیفیت کسب نموده است و با برگزاری وبینار آموزشی ” آشنایی با الزامات و مستندات استاندارد ISO 13485 و مراحل استقرار سیستم مدیریت کیفیت در شرکت‌های تجهیزات پزشکی” قصد دارد ضمن انتقال تجربیات خود در زمینه پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت به فراگیران، آن‌ها را با الزامات و بندهای مختلف این استاندارد آشنا سازد.

شما با شرکت در این وبینار آموزشی دقیقاً چه چیزی به‌ دست می‌آورید؟

فرآیند استقرار سیستم مدیریت کیفیت و اخذ گواهی ISO 13485 ماهیتاً فرآیندی زمان‌بر است. شما در این وبینار آموزشی به مدت ۲٫۵ ساعت و به صورت آنلاین توسط مدرس فعال در حوزه مشاوره استقرار سیستم مدیریت کیفیت، ضمن آشنایی با الزامات استاندارد ISO 13485 ، با مراحل استقرار سیستم مدیریت کیفیت آشنا خواهید شد و با کوتاه کردن زمان این فرآیند در جهت اخذ گواهی این استاندارد به سازمان خود کمک خواهید کرد.

یکی از مهم‌ترین وزمان‌برترین اقداماتی که برای استقرار سیستم مدیریت کیفیت باید در سازمان انجام شود، آماده‌سازی مستندات است. شما در این وبینار با انواع مستندات استاندارد ایزو ۱۳۴۸۵ آشنا خواهید شد و نمونه‌هایی واقعی از این مستندات را مشاهده خواهید کرد.

سرفصل‌های این وبینار

  • آشنایی با سیستم مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی
  • آشنایی با استاندارد ISO 13485
  • آشنایی با مستندات سیستم مدیریت کیفیت
  • آشنایی با مراحل استقرار سیستم مدیریت کیفیت در سازمان

شرایط برگزاری وبینار آموزشی

 

مزایای شرکت در این وبینار

شرکت‌کنندگان به مدت ۲٫۵ ساعت در کلاس‌ آنلاین ضمن آشنایی با مباحث، سؤالات خود را با مدرس دوره مطرح می‌نمایند

شرکت‌کنندگان این دوره می‌توانند این فرصت را داشته باشند که ما را با توانایی‌های خود آشنا سازند و این امر می‌تواند زمینه‌ساز همکاری ما در آینده باشد

این وبینار آموزشی برای چه کسانی مفید است؟

مدرس دوره

مهندس محدثه قانع

کارشناس فنی – مشاور استقرار ایزو

شرکت توسعه فناوری سلامت آتین

برای ثبت نام در این وبینار از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تلفن

۰۲۱۲۲۹۶۰۰۱۹

 واتساپ

۰۹۳۶۵۰۲۷۸۷۸

leo consectetur id non ante. eget lectus ut id, neque. massa facilisis